Mutlu Bakış Etkinliği

Yayınlanma Tarihi: 24-02-2020

Fen Fakültemizin değerli öğrencileri, İzmir İl Emniyet Müdürlüğünün Mutlu Bakış Projesi kapsamında yapılacak olan etkinlik ile ilgili duyuru metni aşağıda ve duyuru afişi ektedir. Ayrıca, 27 Şubat 2020 Perşembe günü 11:00da C Blok konferans salonunda gerçekleştirilecek olan bu etkinliğe katılım zorunlu olup yoklama alınacaktır.

Çok farklı kültürlere ve inançlara sahip kişilerin bir arada yaşadığı öncülerin şehri İzmir’de, gelecek nesillere bırakabileceğimiz daha yaşanabilir ve güvenli ortamlar için İzmir İl Emniyet Müdürlüğü koordinesinde kurum ve kuruluşlarla iş birliği içinde projeler hayata geçirilmektedir.

Suçları oluşturan ortamların ortadan kaldırılması, bireylerin istismar edilmelerinin engellenmesi, suça karşı bağışıklık sistemlerinin güçlendirilmesi böylelikle toplumsal barışın ve güven ortamının tesis edilmesinin sağlanması amaçlarıyla İzmir İl Emniyet Müdürlüğü ve Dokuz Eylül Üniversitemiz iş birliği ile 27 Şubat 2020 tarihinde saat 11:00’da Fen Fakültesi C Blok Konferans Salonunda düzenlenecek sunumda bir arada olmaktan mutluluk duyacağız.

Mutluluk Takımı