Bölüm Yönetimleri


Bilgisayar Bilimleri Dahili Tel E-mail
Bölüm Başkanı Prof.Dr. Efendi Nasiboğlu 19500 (Bölüm Başkanlığı) 19511 (Kişisel Oda) efendi.nasibov@deu.edu.tr
Bölüm Başkan Yardımcısı Dr.Öğr.Üyesi Ayşe Övgü Kınay 19503 ovgu.tekin@deu.edu.tr
Bölüm Başkan Yardımcısı Dr.Öğr.Üyesi Uğur Eliiyi 19515 ugur.eliiyi@deu.edu.tr
Bölüm Sekreteri   Ender Karagül 19501 bilgisayarbilimleri@deu.edu.tr
         
Biyoloji     Dahili Tel E-mail
Bölüm Başkanı Prof.Dr. Yusuf Kumlutaş 19526 (Bölüm Başkanlığı) 19537 (Kişisel Ofis) yusuf.kumlutas@deu.edu.tr
Bölüm Başkan Yardımcısı Doç.Dr. Ferhat Matur 19538 ferhat.matur@deu.edu.tr
Bölüm Başkan Yardımcısı Dr.Öğr.Üyesi Elif Yıldırım Caynak 19521 yildirim.elif@deu.edu.tr
Bölüm Sekreteri   Ender Karagül 19501 biyoloji@deu.edu.tr
         
Fizik     Dahili Tel E-mail
Bölüm Başkanı Prof.Dr. Hasan Karabıyık 18512 (Bölüm Başkanlığı) 18673 (Kişisel Ofis) hasan.karabiyik@deu.edu.tr
Bölüm Başkan Yardımcısı Doç.Dr. Nazlı Boz Yurdaşan 18666 nazli.boz@deu.edu.tr
Bölüm Başkan Yardımcısı Doç.Dr. Aylin Yıldız Tunalı 18666 aylin.yildiz@deu.edu.tr
Bölüm Sekreteri   Kadri Sayılıev 18511 fizik@deu.edu.tr
         
İstatistik     Dahili Tel E-mail
Bölüm Başkanı Prof.Dr. Selma Gürler 18509 (Bölüm Başkanlığı) 18571 (Kişisel Ofis) selma.erdogan@deu.edu.tr
Bölüm Başkan Yardımcısı Dr.Öğr.Üyesi Engin Yıldıztepe 18604 engin.yildiztepe@deu.edu.tr
Bölüm Başkan Yardımcısı Dr.Öğr.Üyesi İdil Yavuz 19562 idil.yavuz@deu.edu.tr
Bölüm Sekreteri   Gülseren Dumlu 18510 istatistik@deu.edu.tr
         
Kimya     Dahili Tel E-mail
Bölüm Başkanı Prof.Dr. Melek Merdivan 18516 (Bölüm Başkanlığı) 18693 (Kişisel Ofis) melek.merdivan@deu.edu.tr
Bölüm Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Serap Seyhan Bozkurt 19558 serap.seyhan@deu.edu.tr
Bölüm Sekreteri   Kadri Sayılıev 18704 kimya@deu.edu.tr
         
Matematik     Dahili Tel E-mail
Bölüm Başkanı Prof.Dr. Selçuk Demir 18507 (Bölüm Başkanlığı) 18581 (Kişisel Ofis) selcuk.demir@deu.edu.tr
Bölüm Başkan Yardımcısı Doç.Dr. Çetin Dişibüyük 18587 cetin.disibuyuk@deu.edu.tr
Bölüm Başkan Yardımcısı Dr.Öğr.Üyesi Seçil Gergün 18595 secil.gergun@deu.edu.tr
Bölüm Sekreteri   Mehmet Durak 18508 matematik.fen@deu.edu.tr